Welkom bij V.V. Vessem

Onder voorbehoud.
Het programma zoals hier weergegeven is onder voorbehoud. Houd dus altijd het week programma in de gaten.



Wedstrijd programma
De jeugd-wedstrijden op deze pagina in het groen worden gespeeld op sportpark 'de Lille' in Vessem, de wedstrijden in het blauw op worden gespeeld op sportpark 'de Meren' in Wintelre.
 


30-11-2022
aanwezig
aanvang
Vessem  DA1 - Tuldania DA1
19.15
20.00
competitie


2-12-2022
aanwezig
aanvang
Hapert 45+1 - Vessem 45+1 (in Reusel) 
19:30
competitie
Vessem 45+1 - Casteren 45+1 (in Reusel) 
20:00
competitie
Vessem 45+1 - Reusel Sp. 45+2 (in Reusel) 
21:00
competitie


3-12-2022
aanwezig
aanvang
Vessem/Dees O10-1 - Waalre O10-1
09:30
competitie
Kneg.B./Stee. O10-1 - Vessem/Dees O10-2
11:30
competitie
Vessem/Dees O11-1 - D.B.S. O11-2
09:30
competitie
De Raven O11-1 - Vessem/Dees O11-2
09:30
competitie
Vessem/Dees O12-1 - Hoogeloon O12-1
10:00
competitie
U.N.A. O13-2 - Vessem/Dees O13-1
09:35
competitie
R.P.C. O15-3 - Vessem/Dees O15-1
14:00
15:00
competitie
Eindhoven AV O16-2 - Vessem/Dees O16-1
13:45
competitie
Dommelen O17-2 - Vessem/Dees O17-1
12:30
competitie
Vessem/Dees O17-2 - Hmvv/Sdo/Hulsel O17-2
14:30
competitie
Vessem/Dees O19-1 - Oirschot V. O19-4
14:30
competitie
Hapert O7-1 - Vessem/Dees O7-1
10:00
competitie
Reusel Sp. O8-1 - Vessem/Dees O8-1
09:00
competitie
Vessem/Dees O8-2 - Wilh. Boys O8-4
09:30
competitie
Vessem/Dees O9-1 - Terlo O9-1
09:30
competitie


4-12-2022
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Riethoven 1
14:00
competitie
Vessem 2 - Reusel Sport/Cotrans 4
12:00
competitie
De Zuiderburen 2 - Vessem 3
10:00
competitie
Hulsel 3 - Vessem 4
10:00
competitie
Tivoli VR ZO - Vessem VR ZO
10:00
competitie


10-12-2022
aanwezig
aanvang
S.D.O. '39 O10-1 - Vessem/Dees O10-1
09:30
competitie
Vessem/Dees O10-2 - Z.S.C. O10-1
11:00
competitie
Riethoven O11-1 - Vessem/Dees O11-1
11:00
competitie
Vessem/Dees O11-2 - Z.S.C. O11-1
11:00
competitie
R.P.C. O12-6 - Vessem/Dees O12-1
08:45
competitie
Vessem/Dees O13-1 - Hapert O13-1
11:30
competitie
Vessem/Dees O15-1 - Bergeijk O15-2
12:00
12:45
competitie
Vessem/Dees O16-1 - Brabantia O16-1
12:45
competitie
Vessem/Dees O17-1 - R.K.V.V.O. O17-1
14:30
competitie
Bergeijk O17-2 - Vessem/Dees O17-2
14:45
competitie
Wilhelmina Boys O19-3 - Vessem/Dees O19-1
12:30
competitie
Vessem/Dees O7-2 - Hapert O7-2
10:00
competitie
Vessem/Dees O8-1 - B.E.S. O8-1
09:30
competitie
S.B.C. O8-7 - Vessem/Dees O8-2
09:00
competitie
H.M.V.V./Hulsel O9-2 - Vessem/Dees O9-1
10:00
competitie


11-12-2022
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - S.D.O. '39 1
14:00
competitie
Riethoven 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - Bergeijk 5
10:00
competitie
Vessem 4 - Spoordonkse Boys 4
10:00
competitie
Vessem VR ZO - E.M.K. VR ZO
12:00
competitie


14-12-2022
aanwezig
aanvang
Vessem  DA1 - VRIJ 
competitie


17-12-2022
aanwezig
aanvang
Vessem/Dees O11-1 - E.F.C. O11-1
10:30
vriendschappelijk
E.F.C. O13-2 - Vessem/Dees O13-1
11:00
competitie
Marvilde O15-2 - Vessem/Dees O15-1
10:30
11:30
competitie
S.V. Tongelre O16-1 - Vessem/Dees O16-1
12:15
competitie
Acht O17-1 - Vessem/Dees O17-1
13:15
competitie
Vessem/Dees O17-2 - Steensel/Knegselse Boys O17-1
14:30
competitie
Vessem/Dees O19-1 - S.B.C. O19-3
14:30
competitie
Vessem/Dees O7-1 - Casteren/Netersel O7-2
10:00
competitie


8-1-2023
aanwezig
aanvang
Bergeijk 1 - Vessem 1
13:00
vriendschappelijk


15-1-2023
aanwezig
aanvang
Hoogeloon 1 - Vessem 1
13:00
vriendschappelijk
Hoogeloon 2 - Vessem 2
11:00
vriendschappelijk


22-1-2023
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - D.O.S.L. 1
14:30
competitie


29-1-2023
aanwezig
aanvang
De Raven 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Wilhelmina Boys 3
12:00
competitie
Casteren 2 - Vessem 3
11:00
competitie
Tuldania 3 - Vessem 4
11:00
competitie


5-2-2023
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - E.D.N. '56 1
14:30
competitie
Vessem 3 - Steensel 4
10:00
competitie
Nieuw Woensel 14 - Vessem 4
14:30
competitie


12-2-2023
aanwezig
aanvang
Waalre 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - U.N.A. 2
12:00
competitie
Hoogeloon 4 - Vessem 3
12:00
competitie
Vessem 4 - Bladella 8
10:00
competitie


1-3-2023
aanwezig
aanvang
Vessem  DA1 - Netersel DA1
19.15
20.00
competitie


5-3-2023
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Steensel 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Bladella 3
12:00
competitie
E.D.N. '56 3 - Vessem 4
11:15
competitie


12-3-2023
aanwezig
aanvang
H.M.V.V. 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 3 - Reusel Sport/Cotrans 7
10:00
competitie
Vessem 4 - Reusel Sport/Cotrans 5
10:00
competitie


15-3-2023
aanwezig
aanvang
Hulsel DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


19-3-2023
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - R.K.D.S.V. 1
14:30
competitie
Vessem 2 - E.F.C. 4
12:00
competitie
Hapert 4 - Vessem 3
10:00
competitie
Beerse Boys 8 - Vessem 4
13:00
competitie


22-3-2023
aanwezig
aanvang
Vessem  DA1 - Casteren DA1
19.15
20.00
competitie


26-3-2023
aanwezig
aanvang
Z.S.C. 1 - Vessem 1
14:30
competitie
De Zuiderburen 1 - Vessem 2
10:00
competitie
Vessem 3 - E.F.C. 7
10:00
competitie
Vessem 4 - Oirschot Vooruit 11
10:00
competitie


29-3-2023
aanwezig
aanvang
HMVV DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


2-4-2023
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - D.V.S. 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Best Vooruit 4
12:00
competitie
D.E.E.S. 3 - Vessem 3
10:30
competitie
R.K.D.S.V. 6 - Vessem 4
12:00
competitie


5-4-2023
aanwezig
aanvang
Vessem  DA1 - Bladella DA1
19.15
20.00
competitie


12-4-2023
aanwezig
aanvang
Hapert DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


16-4-2023
aanwezig
aanvang
Spoordonkse Boys 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Wilhelmina Boys 3 - Vessem 2
11:00
competitie
Vessem 3 - Casteren 2
10:00
competitie
Vessem 4 - Tuldania 3
10:00
competitie


19-4-2023
aanwezig
aanvang
Vessem  DA1 - Hoogeloon DA1
19.15
20.00
competitie


23-4-2023
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Tuldania 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Nuenen 3
12:00
competitie
Bladella 6 - Vessem 3
09:45
competitie
Hilvaria 5 - Vessem 4
12:00
competitie


30-4-2023
aanwezig
aanvang
Riethoven 1 - Vessem 1
14:30
competitie


10-5-2023
aanwezig
aanvang
Tuldania DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


14-5-2023
aanwezig
aanvang
S.D.O. '39 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Riethoven 2
12:00
competitie
Bergeijk 5 - Vessem 3
12:00
competitie
Spoordonkse Boys 4 - Vessem 4
11:00
competitie


17-5-2023
aanwezig
aanvang
Vessem  DA1 - VRIJ 
competitie


21-5-2023
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - De Raven 1
14:30
competitie
Reusel Sport/Cotrans 4 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - De Zuiderburen 2
10:00
competitie
Vessem 4 - Hulsel 3
10:00
competitie


29-5-2023
aanwezig
aanvang
D.O.S.L. 1 - Vessem 1
14:30
competitie
 
    
    





 
Welkom bij V.V. Vessem