Welkom bij V.V. Vessem

Onder voorbehoud.
Het programma zoals hier weergegeven is onder voorbehoud. Houd dus altijd het week programma in de gaten.



Wedstrijd programma
 
 


13-12-2018
aanwezig
aanvang
Wodan O17-4 - DEES/Vessem O17-1
18:00
19:00
competitie
Acht O9-3 - DEES/Vessem O9-1
18:00
competitie


15-12-2018
aanwezig
aanvang
Dommelen O15-3 - Vessem/DEES O15-1
13:00
competitie
Vessem/DEES O19-1 - Z.S.C. O19-1
14:30
competitie
Kneg./Stee. O19-1 - Vessem/DEES O19-2
14:00
competitie
Bladella O9-3 - DEES/Vessem O9-1
09:30
competitie
Audacia O9-2 - DEES/Vessem O9-3
10:15
competitie
DEES/Vessem O9-4 - Unitas '59 O9-8
09:30
competitie


16-12-2018
aanwezig
aanvang
R.K.D.S.V. 1 - Vessem 1
14:15
competitie
Vessem 2 - Tuldania 2
12:00
competitie


22-12-2018
aanwezig
aanvang
Casteren M1 - DEES/Vessem M1
10:00
competitie
DEES/Vessem M2 - S.V.S.O.S. M2
10:00
competitie


23-12-2018
aanwezig
aanvang
Z.S.C. 1 - Vessem 1
14:00
competitie


15-1-2019
aanwezig
aanvang
Reusel Sport/Cotrans 1 - Vessem 1
20:00
vriendschappelijk


20-1-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Nieuw Woensel 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Z.S.C. 2
12:00
vriendschappelijk


27-1-2019
aanwezig
aanvang
Steensel 1 - Vessem 1
14:30
competitie


3-2-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Woenselse Boys  1
14:30
competitie


10-2-2019
aanwezig
aanvang
S.D.O. '39 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - De Bocht '80 2
12:00
competitie
Oirschot Vooruit 9 - Vessem 3
12:00
competitie
Vessem 4 - Oirschot Vooruit 12
10:00
competitie


17-2-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - De Raven 1
14:30
competitie
Hulsel 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - H.M.V.V. 5
10:00
competitie
Nederwetten 4 - Vessem 4
11:00
competitie


27-2-2019
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Casteren DA1
19.15
20.00
competitie


10-3-2019
aanwezig
aanvang
Hoogeloon 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Netersel 2 - Vessem 2
11:00
competitie
Casteren 2 - Vessem 3
11:00
competitie
Vessem 4 - Hoogeloon 5
10:00
competitie


17-3-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Waalre 1
14:30
competitie
Vessem 2 - B.E.S. 1
12:00
competitie
Vessem 3 - D.E.E.S. 2
10:00
competitie
D.B.S. 5 - Vessem 4
10:30
competitie


20-3-2019
aanwezig
aanvang
Hulsel DA1 - Vessem DA1
18.55
20.00
competitie


24-3-2019
aanwezig
aanvang
Nieuw Woensel 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Terlo 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Hoogeloon 6 - Vessem 3
10:45
competitie
Vessem 4 - Gestel 5
10:00
competitie


7-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - R.K.D.S.V. 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Knegselse Boys 2
12:00
competitie
S.D.O. '39 3 - Vessem 3
12:00
competitie
S.V.S.O.S. 3 - Vessem 4
10:00
competitie


10-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Terlo DA1
19.15
20.00
competitie


14-4-2019
aanwezig
aanvang
E.M.K. 1 - Vessem 1
14:30
competitie
D.O.S.K.O. '32 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - R.K.D.S.V. 7
10:00
competitie
Vessem 4 - Beerse Boys 12
10:00
competitie


21-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Z.S.C. 1
14:30
competitie


24-4-2019
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - HMVV DA1
19.15
20.00
competitie


5-5-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 2 - E.D.N. '56 2
12:00
competitie
Reusel Sport/Cotrans 10 - Vessem 3
10:00
competitie
De Valk 6 - Vessem 4
10:00
competitie


8-5-2019
aanwezig
aanvang
Netersel DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


12-5-2019
aanwezig
aanvang
Bergeijk 1 - Vessem 1
14:30
competitie
De Raven 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - Bladella 8
10:00
competitie
Vessem 4 - Wilhelmina Boys 7
10:00
competitie


19-5-2019
aanwezig
aanvang
Acht 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Maarheeze 2
12:00
competitie
R.K.V.V.O. 8 - Vessem 3
10:00
competitie
Vessem 4 - Knegselse Boys 4
10:00
competitie


26-5-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - H.M.V.V. 1
14:30
competitie
Tuldania 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - De Zuiderburen 3
10:00
competitie
S.V. Valkenswaard 8 - Vessem 4
12:00
competitie
 
    
    





 
Welkom bij V.V. Vessem