Welkom bij V.V. Vessem
Welkom bij V.V. Vessem
Welkom bij V.V. Vessem

Onder voorbehoud.
Het programma zoals hier weergegeven is onder voorbehoud. Houd dus altijd het week programma in de gaten.



Wedstrijd programma
 
 


24-2-2018
aanwezig
aanvang
Z.S.C. O11-2 - Vessem O11-1
11:15
competitie
Vessem O11-2 - DOSKO '32 O11-1
11:15
competitie
Vessem O11-3 - E.F.C. O11-4
10:00
competitie
DEES/Vessem O13-1 - Cranend. O13-1
12:45
competitie
Weebosch O13-1 - Vessem/DEES O13-2
12:15
competitie
Best V. O15-6 - Vessem/DEES O15-1
13:00
competitie
Z.S.C. O15-2 - DEES/Vessem O15-2
13:00
competitie
Bladella O17-2 - DEES/Vessem O17-1
14.00
15:00
competitie
Vessem/DEES O17-2 - Z.S.C. O17-1
12.00
12:45
competitie
Vessem/DEES O19-1 - RKVVO O19-2
14:30
competitie
FC Eindhoven AV O9-7 - Vessem O9-1
10:30
competitie


25-2-2018
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - De Weebosch 1
14:30
competitie
Vessem 2 - De Weebosch 2
12:00
competitie
Hoogeloon 3 - Vessem 3
10:45
competitie
Vessem 4 - Steensel 3
10:00
competitie


28-2-2018
aanwezig
aanvang
Dosko DA1 - Vessem DA1
19.15
20.00
competitie


3-3-2018
aanwezig
aanvang
Vessem O11-1 - Hapert O11-1
11:15
competitie
Bladella O11-7 - Vessem O11-3
08:30
09:30
competitie
Bergeijk O13-2 - DEES/Vessem O13-1
12:00
competitie
Vessem/DEES O13-2 - Bergeijk O13-3
12:45
competitie
Vessem/DEES O15-1 - Marvilde O15-3
12:45
competitie
DEES/Vessem O15-2 - Terlo O15-1
11:00
competitie
DEES/Vessem O17-1 - U.N.A. O17-3
14:30
competitie
Netersel/Casteren O17-1 - Vessem/DEES O17-2
13.30
14:30
competitie
Steensel O19-1 - Vessem/DEES O19-1
13:35
14:30
competitie
Vessem O9-1 - Reusel Sport O9-4
10:00
competitie


4-3-2018
aanwezig
aanvang
Bergeijk 1 - Vessem 1
14:30
competitie
D.E.E.S. 2 - Vessem 2
12:15
competitie
Vessem 3 - Reusel Sport/Cotrans 11
10:00
competitie
Knegselse Boys  3 - Vessem 4
13:00
competitie


10-3-2018
aanwezig
aanvang
S.V. Budel O11-1 - Vessem O11-1
09:45
competitie
Vessem O11-2 - Riethoven O11-1
11:15
competitie
Vessem O11-3 - D.B.S. O11-14
10:00
competitie
DEES/Vessem O13-1 - Terlo O13-1
12:45
competitie
Kneg. Boys/Steensel O13-1 - Vessem/DEES O13-2
12:00
competitie
Reusel Sport O15-3 - Vessem/DEES O15-1
13:15
competitie
Rood Wit V. O15-4 - DEES/Vessem O15-2
13:00
competitie
Bergeijk O17-1 - DEES/Vessem O17-1
13.45
14:45
competitie
Vessem/DEES O17-2 - Bladella O17-3
12.00
12:45
competitie
Vessem/DEES O19-1 - U.N.A. O19-3
14:30
competitie
H.M.V.V. O9-2 - Vessem O9-1
10:00
competitie


11-3-2018
aanwezig
aanvang
Steensel 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Hulsel 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - Bladella 9
10:00
competitie
Vessem 4 - Marvilde 6
10:00
competitie


17-3-2018
aanwezig
aanvang
Vessem O11-1 - De Raven O11-1
11:15
competitie
Reusel Sport O11-2 - Vessem O11-2
10:15
competitie
Marvilde O11-3 - Vessem O11-3
10:00
11:00
competitie
Rood Wit V. O13-2 - DEES/Vessem O13-1
11:30
competitie
Vessem/DEES O13-2 - E.F.C. O13-4
12:45
competitie
Vessem/DEES O15-1 - E.F.C. O15-4
11:00
competitie
DEES/Vessem O15-2 - E.F.C. O15-3
11:00
competitie
DEES/Vessem O17-1 - Hoogeloon O17-1
14:30
competitie
R.P.C. O17-2 - Vessem/DEES O17-2
13.20
14:30
competitie
D.B.S. O19-2 - Vessem/DEES O19-1
15:00
16:00
competitie
Vessem O9-1 - D.E.E.S. O9-2
10:00
competitie


18-3-2018
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Woenselse Boys 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Tuldania 2
12:00
competitie
De Zuiderburen 2 - Vessem 3
12:00
competitie
Reusel Sport 10 - Vessem 4
10:00
competitie


24-3-2018
aanwezig
aanvang
S.V. Budel O11-1 - Vessem O11-2
09:45
competitie
Beerse Boys O11-3 - Vessem O11-3
10:45
11:30
competitie
DEES/Vessem O13-1 - E.F.C. O13-2
12:45
competitie
Vessem/DEES O13-2 - Dommelen O13-4
11:00
competitie
Vessem/DEES O15-1 - U.N.A. O15-4
12:45
competitie
DEES/Vessem O15-2 - Riethoven O15-2
11:00
competitie
Marvilde O17-1 - DEES/Vessem O17-1
14.00
15:00
competitie
De Weebosch O17-1 - Vessem/DEES O17-2
12.50
14:00
competitie
Vessem/DEES O19-1 - Z.S.C. O19-1
14:30
competitie
Hoogeloon O9-2 - Vessem O9-1
10:00
competitie


25-3-2018
aanwezig
aanvang
FC Cranendonck 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Netersel 2 - Vessem 2
11:00
competitie
Vessem 3 - Bergeijk 6
10:00
competitie
Vessem 4 - E.F.C. 8
10:00
competitie


28-3-2018
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Terlo DA1
19.25
20.00
competitie


1-4-2018
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - D.O.S.L. 1
14:30
competitie


7-4-2018
aanwezig
aanvang
D.O.S.K.O. '32 O11-1 - Vessem O11-1
10:30
competitie
Vessem O11-2 - S.D.O. '39 O11-1
11:15
competitie
Vessem O11-3 - H.M.V.V./Hulsel O11-2
10:00
competitie
DEES/Vessem O13-1 - Maarheeze O13-1
12:45
competitie
Reusel Sport O13-4 - Vessem/DEES O13-2
12:00
competitie
Brabantia O15-5 - Vessem/DEES O15-1
13:00
competitie
Hapert O15-3 - DEES/Vessem O15-2
11:30
competitie
E.F.C. O17-2 - DEES/Vessem O17-1
10:00
11:00
competitie
Vessem/DEES O17-2 - Riethoven O17-1
12.00
12:45
competitie
Vessem/DEES O19-1 - Bladella O19-2
14:30
competitie
Bladella O9-3 - Vessem O9-1
08:30
competitie


8-4-2018
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Z.S.C. 1
14:30
competitie
Vessem 2 - De Bocht '80  2
12:00
competitie
Casteren 3 - Vessem 3
10:30
competitie
D.O.S.K.O. '32  3 - Vessem 4
11:00
competitie


14-4-2018
aanwezig
aanvang
Vessem O11-1 - Reusel Sport O11-2
11:15
competitie
De Raven O11-1 - Vessem O11-2
10:30
competitie
Hapert O11-4 - Vessem O11-3
08:30
09:30
competitie
Hoogeloon O13-1 - DEES/Vessem O13-1
12:00
competitie
Vessem/DEES O13-2 - Casteren/Netersel O13-2
11:00
competitie
Vessem/DEES O15-1 - Beerse Boys O15-2
12:45
competitie
DEES/Vessem O15-2 - Hoogeloon O15-2
11:00
competitie
DEES/Vessem O17-1 - R.K.D.S.V./E.D.N. '56 O17-1
14:30
competitie
Terlo O17-1 - Vessem/DEES O17-2
13.35
14:45
competitie
Marvilde O19-1 - Vessem/DEES O19-1
14:00
15:00
competitie
Vessem O9-1 - E.F.C. O9-5
10:00
competitie


15-4-2018
aanwezig
aanvang
Hoogeloon 1 - Vessem 1
14:30
competitie
D.O.S.K.O. '32  2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - Beerse Boys 9
10:00
competitie
Vessem 4 - Hapert 6
10:00
competitie


21-4-2018
aanwezig
aanvang
Riethoven O11-1 - Vessem O11-1
11:00
competitie
Vessem O11-2 - Hapert O11-1
11:15
competitie
Vessem O11-3 - Reusel Sport O11-6
10:00
competitie
Vessem O9-1 - S.B.C. O9-8
10:00
competitie


22-4-2018
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - H.M.V.V. 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Terlo 2
12:00
competitie
Hapert 5 - Vessem 3
10:00
competitie
Bergeijk 9 - Vessem 4
12:00
competitie


25-4-2018
aanwezig
aanvang
HMVV DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


12-5-2018
aanwezig
aanvang
Vessem O11-1 - Vessem O11-2
11:15
competitie
Vessem O11-1 - Vessem O11-2
11:15
competitie
Beerse Boys O11-4 - Vessem O11-3
08:45
09:30
competitie
DEES/Vessem O13-1 - S.V. Budel O13-2
12:45
competitie
Vessem/DEES O13-2 - Hapert O13-3
11:00
competitie
Vessem/DEES O15-1 - Oirschot Vooruit O15-5
12:45
competitie
DEES/Vessem O15-2 - Bergeijk O15-3
11:00
competitie
Beerse Boys O17-1 - DEES/Vessem O17-1
13.40
14:30
competitie
S.D.O. '39  O17-1 - Vessem/DEES O17-2
13.20
14:30
competitie
Vessem/DEES O19-1 - Hoogeloon O19-1
14:30
competitie
Hapert O9-3 - Vessem O9-1
10:15
competitie


13-5-2018
aanwezig
aanvang
De Raven 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Knegselse Boys 2 - Vessem 2
11:30
competitie
Vessem 3 - E.F.C. 9
10:00
competitie
Vessem 4 - Hoogeloon 4
10:00
competitie


19-5-2018
aanwezig
aanvang
Vessem O11-1 - S.D.O. '39 O11-1
11:15
competitie
Vessem O11-2 - Bergeijk O11-2
11:15
competitie
R.K.V.V.O. O11-4 - Vessem O11-3
09:45
10:30
competitie
S.V. Valkenswaard O13-3 - DEES/Vessem O13-1
11:30
competitie
De Raven O13-3 - Vessem/DEES O13-2
11:45
competitie
Vessem/DEES O15-1 - Wilhelmina Boys O15-4
12:45
competitie
S.V. Budel O15-3 - DEES/Vessem O15-2
12:45
competitie
DEES/Vessem O17-1 - Hapert O17-1
14:30
competitie
Bergeijk O17-2 - Vessem/DEES O17-2
13.40
14:45
competitie
S.D.O. '39/H.M.V.V./Hulsel O19-1 - Vessem/DEES O19-1
13:25
14:30
competitie
Vessem O9-1 - D.B.S. O9-12
10:00
competitie


20-5-2018
aanwezig
aanvang
Pusphaira 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - De Zuiderburen 1
12:00
competitie
Hulsel 3 - Vessem 3
12:00
competitie
Unitas '59  9 - Vessem 4
12:00
competitie


26-5-2018
aanwezig
aanvang
Bergeijk O11-2 - Vessem O11-1
10:45
competitie
Z.S.C. O11-2 - Vessem O11-2
11:15
competitie
Vessem O11-3 - Bergeijk O11-4
10:00
competitie
DEES/Vessem O13-1 - Marvilde O13-2
12:45
competitie
Vessem/DEES O13-2 - S.V. Valkenswaard O13-5
11:00
competitie
S.B.C.  O15-4 - Vessem/DEES O15-1
13:15
competitie
DEES/Vessem O15-2 - De Raven O15-2
11:00
competitie
Oirschot Vooruit O17-2 - DEES/Vessem O17-1
13.00
14:00
competitie
Vessem/DEES O17-2 - Steensel/Kneg. Boys O17-1
12.00
12:45
competitie
Vessem/DEES O19-1 - Audacia O19-1
14:30
competitie
S.D.O. '39 O9-2 - Vessem O9-1
10:30
competitie


27-5-2018
aanwezig
aanvang
Riethoven  1 - Vessem 1
14:30
competitie
De Raven 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - H.M.V.V. 5
10:00
competitie
Vessem 4 - Woenselse Boys 8
10:00
competitie
 
    
    





 
Welkom bij V.V. Vessem