Welkom bij V.V. Vessem

Onder voorbehoud.
Het programma zoals hier weergegeven is onder voorbehoud. Houd dus altijd het week programma in de gaten.



Wedstrijd programma
De jeugd-wedstrijden op deze pagina in het groen worden gespeeld op sportpark 'de Lille' in Vessem, de wedstrijden in het blauw op worden gespeeld op sportpark 'de Meren' in Wintelre.
 


18-10-2019
aanwezig
aanvang
B.E.S. 35+1 - Vessem 35+1 (bij S.B.C.) 
19:30
competitie
Sterksel 35+1 - Vessem 35+1 (bij S.B.C.) 
20:10
competitie
Vessem 35+1 - De Valk 35+1 (bij S.B.C.) 
19:50
competitie
Vessem 35+1 - S.B.C. 35+1 (bij S.B.C.) 
20:30
competitie


19-10-2019
aanwezig
aanvang
Vessem/DEES M2 - S.D.O. '39 M1
10:00
competitie
Cast./Net. O10-1 - Vessem/DEES O10-2
10:30
beker
Vessem/DEES O13-2 - Zigo O13-3
11:00
competitie
Vessem/DEES O14-1 - Vessem/DEES O15-1
10:30
vriendschappelijk
Beerse B. O17-3 - Vessem/DEES O17-1
13:30
14:30
competitie
Vessem/DEES O19-1 - Woens. B. O19-1
14:30
beker
Vessem/DEES O9-1 - Steen./Kneg. O9-1
10:00
beker


20-10-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - ZSC 1
14:30
competitie
E.F.C.  5 - Vessem 2
12:00
beker
Vessem 4 - Brabantia 8
10:00
competitie


23-10-2019
aanwezig
aanvang
HMVV DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie
Vessem/DEES O10-1 - D.B.S. O10-5
18:30
beker


26-10-2019
aanwezig
aanvang
Vessem/DEES M1 - H.M.V.V./Hulsel M2
10:00
competitie
R.K.S.V. Heeze O10-2 - Vessem/DEES O10-1
11:30
competitie
Vessem/DEES O10-2 - R.K.V.V.O. O10-6
11:00
competitie
Vessem/DEES O11-1 - R.K.V.V.O. O11-4
11:15
competitie
Vessem/DEES O13-1 - Reusel Sport O13-2
12:30
competitie
Beerse Boys O13-2 - Vessem/DEES O13-2
09:45
10:30
competitie
Vessem/DEES O14-1 - EDN/RKDSV O14-1
11:00
competitie
Vessem/DEES O15-2 - D.V.S. O15-3
12.00
12:45
competitie
Vessem/DEES O17-1 - Oirschot V. O17-4
13:45
14:30
competitie
De Raven O19-1 - Vessem/DEES O19-1
13:15
14:30
competitie
Vessem/DEES O8-1 - Hoogeloon O8-1
10:00
competitie
Hilvaria O8-2 - Vessem/DEES O8-2
10:00
competitie
Vessem/DEES O9-1 - Zwaluw VFC O9-2
10:00
competitie
Bladella O9-3 - Vessem/DEES O9-2
09:30
competitie


27-10-2019
aanwezig
aanvang
Acht 1 - Vessem 1
14:30
competitie
De Weebosch 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - Reusel Sport 8
09:30
10:00
Competitie
Vessem 4 - E.F.C. 8
10:00
competitie


1-11-2019
aanwezig
aanvang
De Valk 35+1 - Vessem 35+1 (in Vessem) 
19:30
competitie
S.B.C. 35+1 - Vessem 35+1 (in Vessem) 
20:30
competitie
Vessem 35+1 - B.E.S. 35+1 (in Vessem) 
20:50
competitie
Vessem 35+1 - Sterksel 35+1 (in Vessem) 
19:50
competitie


2-11-2019
aanwezig
aanvang
R.K.V.V.O. M3 - Vessem/DEES M2
10:00
competitie
Vessem/DEES O10-1 - Hapert O10-1
11:00
competitie
S.V. Unitas '59 O10-8 - Vessem/DEES O10-2
10:00
competitie
Vessem/DEES O11-1 - S.V. Valkenswaard O11-6
11:15
competitie
Vessem/DEES O13-1 - Brabantia O13-2
12:30
competitie
Wilhelmina Boys O13-2 - Vessem/DEES O13-2
13:00
competitie
Zwaluw VFC O14-2 - Vessem/DEES O14-1
13:00
competitie
Vessem/DEES O15-1 - D.B.S. O15-8
12:45
competitie
Wodan O15-4 - Vessem/DEES O15-2
12.00
13:00
competitie
S.B.C. O17-5 - Vessem/DEES O17-1
14:15
15:15
competitie
Jong Brabant O19-3 - Vessem/DEES O19-1
11:35
13:00
competitie
Knegselse Boys/Steensel O8-2 - Vessem/DEES O8-1
09:15
10:00
competitie
Vessem/DEES O8-2 - R.K.D.S.V. O8-1
10:00
competitie
Bladella O9-1 - Vessem/DEES O9-1
09:30
competitie
Vessem/DEES O9-2 - Steensel/Knegselse Boys O9-1
10:00
competitie


3-11-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Dommelen 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Terlo 2
12:00
competitie
Beerse Boys 11 - Vessem 3
09:00
10:00
Competitie
Terlo 3 - Vessem 4
12:00
competitie


6-11-2019
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Tuldania DA1
19.20
20.00
competitie


9-11-2019
aanwezig
aanvang
R.K.V.V.O. M2 - Vessem/DEES M1
10:00
competitie
S.D.O. '39 O10-1 - Vessem/DEES O10-1
10:30
competitie
Wilhelmina Boys O11-3 - Vessem/DEES O11-1
10:00
competitie
Spoordonkse Boys  O13-1 - Vessem/DEES O13-1
12:00
competitie
Vessem/DEES O14-1 - Geldrop O14-2
11:00
competitie
Z.S.C. O15-1 - Vessem/DEES O15-1
11:30
competitie
Vessem/DEES O15-2 - Bladella O15-5
12.00
12:45
competitie
Vessem/DEES O17-1 - Bladella O17-3
13:45
14:30
competitie
Vessem/DEES O8-1 - Bergeijk O8-1
10:00
competitie
S.D.O. '39 O8-1 - Vessem/DEES O8-2
09:30
competitie
R.K.V.V.O. O9-3 - Vessem/DEES O9-2
08:45
competitie


10-11-2019
aanwezig
aanvang
HMVV 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Tuldania 2
12:00
competitie
Casteren 2 - Vessem 3
10:00
11:00
Competitie
Steensel 3 - Vessem 4
12:45
competitie


16-11-2019
aanwezig
aanvang
Vessem/DEES M2 - Tuldania M1
10:00
competitie
Vessem/DEES O10-1 - E.F.C. O10-2
11:00
competitie
Vessem/DEES O10-2 - Best Vooruit O10-5
11:00
competitie
Vessem/DEES O11-1 - Dommelen O11-3
11:15
competitie
Vessem/DEES O13-1 - S.B.C. O13-3
12:30
competitie
Netersel/Casteren O13-1 - Vessem/DEES O13-2
10:45
11:30
competitie
Vessem/DEES O14-1 - De Valk O14-1
11:00
competitie
Vessem/DEES O15-1 - R.K.V.V.O. O15-2
12:45
competitie
S.V. Valkenswaard O15-3 - Vessem/DEES O15-2
12.15
13:15
competitie
Spoordonkse Boys O17-1 - Vessem/DEES O17-1
13:30
14:30
competitie
HMVV/Hulsel/SDO '39 O19-1 - Vessem/DEES O19-1
13:15
14:30
competitie
Vessem/DEES O8-1 - Beerse Boys O8-2
10:00
competitie
Bladella O8-4 - Vessem/DEES O8-2
08:30
competitie
O.V.C. '26 O9-1 - Vessem/DEES O9-1
09:00
competitie
Netersel/Casteren O9-1 - Vessem/DEES O9-2
09:30
competitie


17-11-2019
aanwezig
aanvang
De Bocht '80 2 - Vessem 2
11:00
competitie
Vessem 4 - De Raven 3
10:00
competitie


20-11-2019
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Bladella DA1
19.20
20.00
competitie


23-11-2019
aanwezig
aanvang
Vessem/DEES M1 - Bladella M2
10:00
competitie
FC Cranendonck O10-1 - Vessem/DEES O10-1
11:00
competitie
Wilhelmina Boys O10-4 - Vessem/DEES O10-2
10:00
competitie
Netersel/Casteren O11-1 - Vessem/DEES O11-1
10:30
competitie
Wodan O13-2 - Vessem/DEES O13-1
11:30
competitie
Vessem/DEES O13-2 - Bladella O13-3
10:25
11:00
competitie
Helmondia/Mulo O14-2 - Vessem/DEES O14-1
11:00
competitie
Reusel Sport/Cotrans O15-3 - Vessem/DEES O15-1
13:15
competitie
Vessem/DEES O15-2 - D.B.S. O15-7
12.00
12:45
competitie
U.N.A. O17-2 - Vessem/DEES O17-1
15:15
16:15
competitie
Vessem/DEES O19-1 - Hoogeloon O19-1
14:30
competitie
Bladella O8-3 - Vessem/DEES O8-1
07:45
08:30
competitie
Vessem/DEES O8-2 - Reusel Sport/Cotrans O8-5
10:00
competitie
Vessem/DEES O9-1 - Jong Brabant O9-2
10:00
competitie
Vessem/DEES O9-2 - U.N.A. O9-4
10:00
competitie


24-11-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - WODAN 1
14:30
competitie
Vessem 2 - De Raven 2
12:00
competitie
H.M.V.V. 3 - Vessem 3
09:00
10:00
Competitie
De Weebosch 3 - Vessem 4
11:00
competitie


30-11-2019
aanwezig
aanvang
Vessem/DEES M2 - Hapert M1
10:00
competitie
Vessem/DEES O10-1 - R.K.S.V. Heeze O10-2
11:00
competitie
Vessem/DEES O10-2 - R.P.C. O10-4
11:00
competitie
Reusel Sport O11-3 - Vessem/DEES O11-1
10:15
competitie
Nieuw Woensel O13-1 - Vessem/DEES O13-1
10:30
competitie
Vessem/DEES O13-2 - R.K.V.V.O. O13-4
10:25
11:00
competitie
Vessem/DEES O14-1 - Brabantia O14-2
11:00
competitie
Beerse Boys O15-2 - Vessem/DEES O15-1
13:00
competitie
Vessem/DEES O15-2 - S.V. Budel O15-4
12.00
12:45
competitie
Vessem/DEES O17-1 - S.V. Unitas '59 O17-3
13:45
14:30
competitie
Vessem/DEES O19-1 - Geldrop O19-2
14:30
competitie
Vessem/DEES O8-1 - De Raven O8-1
10:00
competitie
Beerse Boys O8-1 - Vessem/DEES O8-2
09:30
competitie
Vessem/DEES O9-1 - Haarsteeg O9-1
10:00
competitie
Nieuw Woensel O9-2 - Vessem/DEES O9-2
09:00
competitie


1-12-2019
aanwezig
aanvang
Steensel 1 - Vessem 1
14:30
competitie
D.E.E.S. 2 - Vessem 2
11:00
competitie
Vessem 3 - Oirschot Vooruit 9
09:30
10:00
Competitie
Vessem 4 - Beerse Boys 8
10:00
competitie


4-12-2019
aanwezig
aanvang
Netersel DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


7-12-2019
aanwezig
aanvang
Reusel Sport/Cotrans M2 - Vessem/DEES M1
10:00
competitie
Hapert O10-1 - Vessem/DEES O10-1
09:30
competitie
U.N.A. O10-3 - Vessem/DEES O10-2
09:00
competitie
Vessem/DEES O11-1 - Hapert O11-2
11:15
competitie
Vessem/DEES O13-1 - Tongelre O13-1
12:30
competitie
Best Vooruit O13-3 - Vessem/DEES O13-2
10:40
11:30
competitie
E.F.C. O14-2 - Vessem/DEES O14-1
13:00
competitie
Vessem/DEES O15-1 - E.F.C. O15-2
12:45
competitie
De Raven O15-2 - Vessem/DEES O15-2
12.00
13:00
competitie
Rood Wit V. O19-2 - Vessem/DEES O19-1
13:55
15:00
competitie
E.F.C. O8-3 - Vessem/DEES O8-1
08:15
09:00
competitie
Vessem/DEES O8-2 - Casteren/Netersel O8-1
10:00
competitie
Were Di O9-1 - Vessem/DEES O9-1
09:00
competitie
Vessem/DEES O9-2 - Rood Wit V. O9-2
10:00
competitie


8-12-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - De Raven 1
14:30
competitie
Netersel 2 - Vessem 2
11:00
competitie
Hilvaria 7 - Vessem 3
09:00
10:00
Competitie
Vessem 4 - Bergeijk 5
10:00
competitie


14-12-2019
aanwezig
aanvang
Bladella M3 - Vessem/DEES M2
09:30
competitie
Vessem/DEES O10-2 - Terlo O10-2M
11:00
competitie
E.F.C. O11-4 - Vessem/DEES O11-1
10:30
competitie
Acht O13-2 - Vessem/DEES O13-1
11:15
competitie
Vessem/DEES O13-2 - Oirschot V. O13-2
10:25
11:00
competitie
Vessem/DEES O14-1 - S.V. Brandevoort O14-3
11:00
competitie
R.K.D.S.V. O15-1 - Vessem/DEES O15-1
12:00
competitie
Vessem/DEES O15-2 - FC Cranendonck O15-1
12.00
12:45
competitie
Vessem/DEES O17-1 - Wilhelmina Boys O17-5
13:45
14:30
competitie
Vessem/DEES O19-1 - Nuenen O19-3
14:30
competitie
Vessem/DEES O8-1 - Reusel Sport/Cotrans O8-4
10:00
competitie
Tuldania O8-1 - Vessem/DEES O8-2
09:30
competitie
Vessem/DEES O9-1 - Reusel Sport/Cotrans O9-2
10:00
competitie
Vessem/DEES O9-2 - E.F.C. O9-4
10:00
competitie


15-12-2019
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Bergeijk 1
14:30
competitie
Vessem 3 - Tuldania 3
09:30
10:00
Competitie


18-12-2019
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Hulsel DA1
19.20
20.00
competitie


21-12-2019
aanwezig
aanvang
Vessem/DEES M1 - Z.S.C. M2
10:00
competitie
Bladella O15-3 - Vessem/DEES O15-1
11:00
competitie
Vessem/DEES O17-1 - Best Vooruit O17-3
13:45
14:30
competitie
Trinitas Oist. O9-2 - Vessem/DEES O9-1
10:15
competitie


26-1-2020
aanwezig
aanvang
Hulsel 1 - Vessem 1
14:30
competitie


2-2-2020
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - SDO 39 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Hulsel 2
12:00
competitie
E.D.N. '56 3 - Vessem 3
10:00
11:00
Competitie
FC Eindhoven AV 5 - Vessem 4
10:15
competitie


9-2-2020
aanwezig
aanvang
ZSC 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Tuldania 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - Casteren 2
09:30
10:00
Competitie
Vessem 4 - Steensel 3
10:00
competitie


16-2-2020
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - HMVV 1
14:30
competitie
Vessem 2 - De Bocht '80 2
12:00
competitie
Tuldania 3 - Vessem 3
10:00
11:00
Competitie
De Raven 3 - Vessem 4
12:15
competitie


19-2-2020
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Casteren DA1
19.20
20.00
competitie


4-3-2020
aanwezig
aanvang
Terlo DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


8-3-2020
aanwezig
aanvang
Waalre 1 - Vessem 1
14:30
competitie
E.D.N. '56 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - S.D.O. '39 4
09:30
10:00
Competitie
Vessem 4 - Reusel Sport 6
10:00
competitie


15-3-2020
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Acht 1
14:30
competitie
Vessem 2 - S.V. Valkenswaard 4
12:00
competitie
De Zuiderburen 3 - Vessem 3
09:00
10:00
Competitie
Brabantia 8 - Vessem 4
10:00
competitie


18-3-2020
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - HMVV DA1
19.20
20.00
competitie


22-3-2020
aanwezig
aanvang
Dommelen 1 - Vessem 1
14:30
competitie


29-3-2020
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Hulsel 1
14:30
competitie
De Raven  2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - Beerse Boys 11
09:30
10:00
Competitie
Vessem 4 - Terlo 3
10:00
competitie


1-4-2020
aanwezig
aanvang
Tuldania DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


5-4-2020
aanwezig
aanvang
Bergeijk 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - D.E.E.S. 2
12:00
competitie
Oirschot Vooruit 9 - Vessem 3
09:30
10:30
Competitie
Beerse Boys 8 - Vessem 4
13:00
competitie


15-4-2020
aanwezig
aanvang
Bladella DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


19-4-2020
aanwezig
aanvang
Riethoven 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Vessem 2 - Netersel 2
12:00
competitie
Vessem 3 - Hilvaria 7
09:30
10:00
Competitie
Bergeijk 5 - Vessem 4
12:00
competitie


26-4-2020
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - De Weebosch 1
14:30
competitie


29-4-2020
aanwezig
aanvang
Vessem DA1 - Netersel DA1
19.20
20.00
competitie


6-5-2020
aanwezig
aanvang
Hulsel DA1 - Vessem DA1
19.00
20.00
competitie


10-5-2020
aanwezig
aanvang
WODAN 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Maarheeze 2 - Vessem 2
11:00
competitie
Vessem 3 - R.K.D.S.V. 5
09:30
10:00
Competitie
Vessem 4 - De Zuiderburen 2
10:00
competitie


17-5-2020
aanwezig
aanvang
Vessem 1 - Steensel 1
14:30
competitie
Vessem 2 - De Weebosch 2
12:00
competitie
Reusel Sport 8 - Vessem 3
09:00
10:00
Competitie
E.F.C. 8 - Vessem 4
10:00
competitie


24-5-2020
aanwezig
aanvang
De Raven 1 - Vessem 1
14:30
competitie
Terlo 2 - Vessem 2
12:00
competitie
Vessem 3 - H.M.V.V. 3
09:30
10:00
Competitie
Vessem 4 - De Weebosch 3
10:00
competitie
 
    
    





 
Welkom bij V.V. Vessem